تامین امنیت ویلا مسئله بسیار مهمی است که لازم دیده ایم نکات و راهکارهایی را برای بالا بردن امنیت ویلایتان بیان کنیم.

اگر می خواهید ویلا بخرید یا در حال حاضر ویلا دارید، بالا بردن امنیت آن را جدی بگیرید. معمولا ویلاهایی که امنیت پایینی دارند سرقت از آن راحت تر است و سارقان، ویلاهایی را زیر نظر دارند که صاحبان ویلا برای تأمین امنیت ویلایشان کاری نکرده اند.

تامین امنیت ویلا پارامترهایی دارد که به چند مورد ان در زیر اشاره کرده ایم

چرا باید تأمین امنیت ویلا را جدی بگیرید؟

مردم کشور ما تمایل به خرید ویلا در شهرهای شمالی کشور (تنکابن، رامسر و…)دارند اما تفاوتی نمی کند که ویلای شما در دل جنگل باشد یا کنار ساحل. چیزی که مهم می باشد، این است که امنیت ویلای شما تأمین شده باشد.

روش های جدید، به بیان دیگر حرفه ای شدن سارقان در دزدی یا سرقت، باعث نگرانی افراد جامعه شده است و برخی هم تصور می کنند که سرقت برای آنها اتفاق نمی افتد!!! اتفاق سرقت یا دزدی، ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. بنابراین  می توان با تأمین امنیت ویلا دست سارقان را از دزدی کوتاه نمود.

تأمین امنیت ویلا برای همه افراد نیاز است، اما برای کسانی که همیشه در ویلای خود حضور ندارند و دیر به دیر به ویلای خود سر میزنند بسیار واجب است.

تامین امنیت ویلا
irna.ir

پیشگیری از سرقت و تأمین امنیت ویلا

در بالا در مورد امینت ویلا توضیحات مختصری داده ایم. حال، راه های بالا بردن امنیت ویلا را برای شما خواهیم گفت. هر کدام از این روش ها، امنیت ویلای شما را بالا می برد، اما اینکه کدام روش را برای امنیت ویلایتان استفاده نمایید به سلیقه شخصی خودتان بستگی دارد. اما تنها چیزی که اهمیت دارد، این است که با انجام یکسری از ورش هایی که در زیر اشاره کردیم احتمال سرقت را کاهش دهید.

مهم ترین روش های تأمین امنیت ویلا

  • استفاده از درب های ضد سرقت

  • استفاده از سیستم های هوشمند

  • استخدام نگهبان یا سرایدار

  • استفاده از دوربین مداربسته

  • استفاده از قفل های ضد سرقت

  • استفاده از فنس های الکتریکی

حال، به توضیح و کارایی هر کدام از موارد بالا می پردازیم.

تامبن امنیت ویلا و راهکار برای افزایش امنیت ویلا
mashreghnews.ir

استفاده از درب های ضد سرقت

ساده ترین روش برای تامین امنیت ویلا، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. این درب ها، به دلیل مقاومت بالا نسبت به درب های معمولی و قدیمی مناسب می باشند و به راحتی شکسته نمی شوند. این نوع درب ها، به جای یک قفل، دارای چندین قفل می باشد که سارق به راحتی نمی تواند تمامی قفل ها را باز نماید و یا به دلیل وقت گیر بودن به سراغ اینگونه درب ها نمی آیند.

همچنین، در این درب ها از چوب های مقاوم و ورق های فولادی و از قفل های دو سو و چهار سو استفاده شده است که در مقابل هرگونه ضربه ای مقاوم است.

چگونه امنیت ویلا را افزایش دهیم؟
blog.achareh.ir

استفاده از سیستم های هوشمند

با نصب سیستم های هوشمند می توانید از راه دور ویلای خود را کنترل نمایید و اگر سرقتی رخ بدهد، سریعا شما در جریان قرار می گیرید. زمانیکه شما این سیستم ها را فعال بگذارید می توانید با خیال راحت ویلایتان را ترک کنید. با استفاده از این سیستم ها می توانید گزارش های لحظه به لحظه ای بر روی دستگاهتان که به سیستم هوشمند متصل است دریافت نمایید. (خانه هوشمند چیست؟ مزایا و معایب آن را در این مقاله مطالعه کنید)

تامین امنیت ویلا با چند راهکار
discreet.co.in

از مهم ترین سیستم های پیشرفته دزدگیر

دزدگیرهای درب ویلا و باغ

یکی از مدل های سیستم هوشمند، دزدگیر درب ویلا و باغ است که به راحتی قابل نصب بر روی درب و پنجره ویلا می باشد و اگر بدون اجازه شما درب باز شود، دزدگیر فعال می شود. این دزدگیرها، قابلیت نصب بر روی درب و پنجره و کشو و… را دارد. حجم کم و وزن پایین آن از ویژگی های مهم آن می باشد.

تامین امنیت ویلا
alef.ir

دزدگیرهای بی سیم

دزدگیرهای بی سیم هم از پیشرفته ترین نوع دزدگیرها می باشد و می تواند برای جلوگیری از سرقت بسیار مفید باشد.

از ویژگی مهم این نرم افزار این است که می تواند روی دستگاه های هوشمندی مانند: لپ تاپ، موبایل، تب لت و… نصب شوند. همچنین؛  برای بالا بردن امنیت ویلا به دستگاه های شنود، قطع و وصل برق، اعلام هشدار، ضبط پیام و… متصل نمایید و خیال خود را از امنیت ویلا راحت کنید.

تامین امنیت ویلا و راه های جلوگیری از سرقت
safatech.net

دزدگیر هوشمند حرکتی

از نام این سیستم مشخص است، به هر حرکت و واکنشی در باغ یا ویلا عکس العمل نشان می دهد و فعال می شود. به این صورت که اگر در آن محدوده، جسم یا فرد مشکوکی حرکت کند به سرعت فعال می شود و شما با خبر خواهید شد.

این دزدگیرها انواع مختلفی دارد

راه های تامین امنیت ویلا
hamfekrmag.ir

دزدگیر شناسایی حرکات ویدیویی

این دزدگیرها به دوربین مداربسته شما نصب می شود و به محض آنکه فرد مشکوکی را در تصویر احساس کند فعال می شود و شما را مطلع می سازد.

دزدگیر باغ ویلا مادون قرمز

دزدگیرهای مادون قرمز، جسم یا فرد در حال حرکت را ردیابی می کند و اگر در دمای حرارتی محیط، تغییری مشاهده کند به سرعت فعال می شود و شما آگاه می شوید.

دزدگیرهای مگنتی

نصب دزدگیرهای مگنتی یکی از راه های هوشمندانه و مفیدی است. این دزدگیرها دو قطعه جدا از هم هستند که به شکل مگنتی به یکدیگر نصب می شوند و اگر این دو قطعه از یکدیگر جدا شوند، دزدگیر فعال می شود. این دزدگیرها قابل نصب بر روی درب و پنجره های ویلا می باشند.

راهکار برای تامین امنیت ویلا
vistael.com

دزدگیر فرا صوت

یکی دیگر از روش هایی که به امنیت ویلای شما کمک می کند نصب دزدگیر فراصوت می باشد. این نوع دزدگیر موج های مختلف را با فرکانس های بالا به محیط اطراف خود ارسال می کند و اگر احساس کند، فردی در محیط قرار دارد به سرعت فعال می شود.

دزدگیر باغ ویلا لرزشی

این دزدگیرها مانند دزدگیرهای خودرو می باشند. هر زمانی که لرزش یا ضربه ای را احساس کند، دزدگیر فعال می شود. مانند زمانیکه سارق بخواهد شیشه یا درب ویلا را بشکند یا ضربه وارد سازد.

راه های تامین امنیت ویلا

استخدام نگهبان یا سرایدار

استخدام نگهبان یکی از بهترین و راحت ترین راه ها برای حفظ امنیت ویلا است. اگر بتوانید یک فرد معتمد را استخدام کنید خیالتان برای همیشه راحت است. هم امنیت ویلای شما بالا می رود هم از ویلای شما نگهداری می کند. فردی که تمام وقت در ویلا حضور داشته باشد می تواند به امور ویلا و نگهداری وسایل و…رسیدگی نماید.

همچنین؛ می توانید از سگ نگهبان هم استفاده نمایید. سگ های تربیت شده و مختص نگهبانی می تواند به تأمین امنیت ویلا کمک کند.

استفاده از دوربین مداربسته

یکی از پرطرفدارترین راه ها برای تامین امنیت ویلا، نصب دوربین مداربسته می باشد با نصب دوربین های مداربسته می توانید به طور کامل بر روی ویلایتان نظارت داشته باشید و می توانید ورود و خروج افراد را کنترل نمایید. اگر این دوربین ها به اینترنت وصل شده باشند می توانید به صورت آنلاین موقعیت ویلا را بررسی نمایید.

راه های تامین امنیت ویلا
arghavannet.com

استفاده از قفل های ضد سرقت

معمولا سارقان برای جلوگیری از سر و صدا به جای شکستن درب، قفل را باز می کنند یا می شکنند. بنابراین قفل های ضد سرقت کمک بزرگی به شما خواهند کرد تا دست سارقان از دزدی کوتاه شود. این قفل ها یک هسته آهنی مقاومی دارد که فقط با چرخش کلید مخصوص خود باز می شود.

در واقع می توان گفت، بدون کلید مخصوص خود به هیچ وجه نمی توان درب را باز کرد. پس اگر درب های ضد سرقت برای ویلایتان استفاده می کنید از قفل های ضد سرقت هم استفاده نمایید.

راه های تامین امنیت ویلا
doornab.com

استفاده از فنس های الکتریکی

یکی دیگر از راه های تأمین امنیت ویلا استفاده از فنس الکتریکی می باشد. سارقان بعد از آنکه با درب قفل رو به رو می شوند سعی می کنند از دیوار وارد شوند، که با نصب فنس های الکتریکی می توانید از ورود آنها به باغ ویلایتان جلوگیری نمایید.

اگر هم با وجود این فنس ها سارقان قصد وارد شدن به باغ را داشته باشند، علاوه بر اینکه شوک بزرگی به آنها وارد می شود، هشداری هم از دزدگیرها به سیستم داخل خانه ارسال می شود و به صدا در می آید. بنابراین با برخورد فردی به فنس ها برای شما اخطار ارسال می شود و شما در جریان اتفاق قرار می گیرید.

راه های تامین امنیت ویلا
emenhesarpouya.com

از کدام یک از روش ها برای تأمین امنیت ویلا استفاده کنم؟

روش هایی که در بالا بیان کردیم، می توانند از اتفاق سرقت جلوگیری نماید و استفاده از هر کدام از این روش ها ممکن است هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد. اما به خود شما بستگی دارد که از کدام روش استفاده کنید و می خواهید چقدر برای تأمین امنیت ویلایتان هزینه نمایید. اما اگر قصد دارید به طور کامل امنیت ویلایتان را تأمین نمایید بهتر است از تمام یا چندین روش بهره ببرید.

تامین امنیت ویلا

تأمین امنیت ویلا و منزل برای همه افراد دارای اهمیت است. مخصوصا افرادی که ویلایی خریداری می کنند و همیشه در ویلای خود حضور ندارند دغدغه تأمین امنیت ویلا را دارند. روش های متفاوتی برای تأمین امنیت ویلا وجود دارد که فنس های الکتریکی، استخدام نگهبان، نصب دوربین مداربسته و… وجود دارد که استفاده از هرکدام از آنها در کنار یکدیگر امنیت ویلای شما را بالا می برد.

امیدواریم توانسته باشیم با این اطلاعات، سطح آگاهی شما را بالا برده باشیم و با به کارگیری روش های بالا خیالتان آسوده باشد و هیچگاه اتفاق ناخوشایند سرقت برای شما پیش نیاید.

منبع:                                                                                                    banianmaskan.net

اشتراک گذاری

Telegram
WhatsApp

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاور املاک خوب

پیام بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)